Smartwatch GT-08 - czy warto?

05-04-2018

 

Smartwatch GT-08 jest następcą cieszących się dużym zainteresowaniem modeli GV-08 i DZ-09. To jednocześnie rozwiązanie znane z tego, że znakomicie współpracuje nie tylko ze smartfonami, ale również z komputerami stacjonarnymi i tabletami, o ile dysponują one funkcją Bluetooth w wersji przynajmniej V2.0. Jego waga wynosi jedynie 50 gramów, na uwagę zasługuje zaś i to, że kontrolę nad nim sprawuje dedykowany system operacyjny.

Urządzenie jest wygodne i funkcjonalne, przeznaczone nie tylko do odbierania połączeń, maili i wiadomości tekstowych, ale również do odtwarzania muzyki. Pozwala też na nagrywanie notatek głosowych, a ponieważ ma czytelny i intuicyjny interfejs, jego obsługa nie jest czynnością skomplikowaną. Podświetlane ikonki LED natychmiast informują o pojawieniu się nowej informacji.

Funkcjonalność smartwatcha GT-08 jest porównywalna z tą, jaka jest charakterystyczna dla innych markowych urządzeń tego typu. Możemy zatem liczyć między innymi na alarm, kalendarz, monitor snu, profile, dyktafon, odtwarzacz audio, kamerę, menadżer plików oraz galerię. Jego mocną stroną jest też monitor aktywności fizycznej, a także zdalne wywoływanie aparatu i funkcja pozwalająca na szybkie odnalezienie smartfona, gdy ten gdzieś się nam zawieruszy. Z interfejsu można korzystać także w języku polskim.

 

Smartwatch zakupisz w naszym sklepie ---> http://ka3market.pl/smartwatch-gt08.html