PROJEKTOR POWERFUL SV-228 WiFi Full HD

Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest Jest  (100 szt.)
  Czas realizacji: 1-3 dni robocze
 • szt.
 • 1 299,00 zł
 

SMART PROJEKTOR

 

POWERFUL SV-228

Poznajcie POWERFUL SV-228

Mało kto zastanawia się nad zmianą tradycyjnego telewizora na projektor, a szkoda, bo mogą zadziwić was jego możliwości.

Jak działa projektor POWERFUL SV-228 ?

Dla kogo może okazać się niezbędnym gadżetem ?

Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę ?

Czy taka rewolucja w domu i firmie się opłaci ?

Czy projektor może skutecznie zastąpić telewizor i jak korzystać z niego z satysfakcją ?

Odpowiedzi na te pytania, powinny rozwiać wasze wątpliwości.

Projektor POWERFUL SV-228 to MEGA PROFESJONALNE urządzenie przeznaczone do stałych instalacji oraz systemów kina domowego, podłączenia konsol takich jak PlayStation czy Xbox.

Pozwalają w interesujący sposób prezentować materiały wideo w salach konferencyjnych każdego rodzaju i wielkości, w domu, małym mieszkaniu. Bez względu na warunki oświetlenia i rodzaj przedstawianego materiału możesz oczekiwać doskonałych rezultatów, a koszty eksploatacji pozostaną na atrakcyjnie niskim poziomie.

Sprzęt ten jest wyposażony we własny system ANDROID oraz wejście HDMI dzięki czemu masz Telewizor i Komputer w jednym urządzeniu.

Śmiało możesz podpiąć się do internetu poprzez połączenie Wi-Fi.

System Android da Ci możliwość surfowania po sieci, wyszukiwania ulubionych filmów lub materiałów pomocniczych w danej dziedzinie. Klasa tego Rzutnika jest tak wysoka, że przy dobrym jego zainstalowaniu oraz dobraniu dobrego ekranu możesz we własnym domu stworzyć KINO z prawdziwego zdarzenia.

Wysokiej jakości LAMPA LED o mocy.....UWAGA ! 4000 Lumenów daje lepszy obraz niż w dobrej klasy telewizorze LCD, a kontrast to aż 3000:1 !

Bogaty interfejs pozwoli podłączyć Ci wiele urządzeń na raz.

Dwa wejścia HDMI, YPbPr, PC-RGB IN, 2 x USB, to w zasadzie wisienka na torcie dająca satysfakcje oraz możliwości POWERFUL SV-228.

Łatwe w obsłudze i niezawodne, idealne nadają się do zastosowań edukacyjnych, biurowych, profesjonalnych i osobistych. W urządzeniu wbudowany są głośniki stereo. W projektorze zastosowano lampę o żywotności do 50000 godzin, wyświetlającą obraz o jasności 4000 lm i kontraście 3000:1.

Obudowa projektora to  wysokiej jakości plastikowa skrzynka wykonana i skręcona bardzo solidnie. Zewnętrzny panel projektora wyposażony jest w 8 przycisków służących do obsługi menu. W zestawie również dołączony jest pilot do obsługi menu.

Czy warto kupić projektor i dlaczego ?

Projektor działa na zasadzie emitowania wiązki światła na ścianę lub specjalnie dedykowany ekran. Nie jest to technologia, która byłaby nam obca, ponieważ starsze pokolenie użytkowników pamięta kultowy już model rzutnika Ania, który umilał dzieciństwo większości z nas. Technologia oczywiście poszła znacznie do przodu i teraz możemy cieszyć się projektorami o funkcjach multimedialnych. Jednym z nich jest POWERFUL SV-228, który nie tylko przywróci najpiękniejsze wspomnienia, ale zaskoczy nas nowymi możliwościami, jakich się nie spodziewacie po projektorze.

Jeżeli rozważaliście zakup rzutnika z różnych powodów, to prawdopodobnie znacie już ich zalety, ale czy wiecie, gdzie można z niego korzystać ?

Specyfikacja POWERFUL SV-228:

 • Rozdzielczość natywna: 1280x800 (WXGA)
 • Technologia wyświetlania: Lampa LED + LCD Panel
 • Max. wspierana rozdzielczość: 1080p
 • Jasność: 3000 lumenów (równoważność 300 ANSI lumenów)
 • Odległość rzutowania obrazu: 1,6 – 5,1 metry
 • Rozmiar obrazu: 44 – 160 cali
 • Wejścia: AV ( RCA terminal x 1 ), color Pr / Pb / Y ( RCA terminal x 3 ), HDMI ports ( HDMI terminal x 2 )
 • 3D: Tak (Aktywne)
 • WiFi: 2.4 GHz
 • Zewnętrzny głośnik: Tak
 • Żywotność lampy: Około 50 000 godzin

Dla kogo projektor POWERFUL SV-228 ?

Wspomnieliśmy o magii dzieciństwa, więc jeżeli macie dzieci , które kochają kino i chcielibyście wprowadzić ten urok do domowego zacisza, to projektor jest zdecydowanie dla was. Koniec z udostępnianiem smartfona, laptopa, tabletu i koniec z przesiadywaniem dziecka przed telewizorem. Projektor uwalnia wszystkie te urządzenia, a wiemy, że dziecko jest trudnym negocjatorem. POWERFUL SV-228 umożliwi wyświetlenie bajki i filmu edukacyjnego.

Wystarczy podłączyć urządzenie do prądu i połączyć się z WiFi z telefonem, laptopem lub TV. Wyświetlenie obrazu na ścianie to też możliwość zorganizowania większej imprezy dla przyjaciół naszych dzieci i wspólnego spędzania czasu. Projektorem POWERFUL SV-228 powinny również zainteresować się przedszkola i szkoły , bo jakość obrazu sprzyja wyświetlaniu filmów i prezentacji nawet w dużej grupie, jaką jest np. szkolna klasa.

Jeżeli natomiast chcielibyście wykorzystać go zawodowo, to nic nie staje na przeszkodzie. Projektora można użyć nie tylko w trakcie biznesowych spotkań i prezentacji , ale również bezpośrednio w swojej firmie, aby pokazać klientowi dotychczasowe osiągnięcia waszej działalności. Projektory to też dobre narzędzia dla pubów i restauracji , szczególnie w perspektywie zbliżającego się Mundialu 2018 , bo wykorzystanie w tej sytuacji telewizora LCD może narazić was nie tylko na straty, ale też na mniejsze zainteresowanie konsumentów, którzy chcą komfortowo oglądać mecze na dużej powierzchni. Możliwości wykorzystania projektora w życiu codziennym jest tak dużo, że nie sposób omówić ich w jednym artykule, a te kilka, które wymieniliśmy są tak naprawdę niewielkim ułamkiem. Projektor jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto jest w stanie opanować dość proste menu.

Obsługa projektora POWERFUL SV-228

Wybór przestrzeni jest ważny, ale nie kluczowy. Obraz z projektora można wyświetlać praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu czy w firmie, ale warto zadbać o komfort.

Pierwszym pytaniem, które się nasuwa po zakupie projektora jest to czy konieczny jest specjalny ekran - nie.

Obraz z POWERFUL SV-228 wyświetlaliśmy na ścianach białych, jasnych i ciemnych, a obraz był satysfakcjonujący, aczkolwiek ściany malowane na jasno dają większy komfort oglądania.

Podobna zasada dotyczy ekranu, bo zwiększa doznania wizualne, ale nie jest wymagany.

Drugie pytanie, które pada równie często dotyczy oświetlenia . Tutaj im mniejsze, tym lepsze, ale nie znaczy to, że konieczna będzie instalacja rolet gwarantujących całkowitą ciemność. Wystarczy zgaszenie światła i zaciągniecie nawet lekkich przepuszczających rolet lub zasłon. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, to powiemy wam, że 3000 lumenów powinno być gwarancją tego, że wszystko bardzo dobrze widać również w dzień.

Po podłączeniu projektora, wyświetli się panel obsługi w języku angielskim, na którym zobaczymy ustawienia. Wśród ustawień znajdziemy możliwość wyszukiwania i łączenia się z siecią, Wi FI i foldery pamięci wewnętrznej urządzenia. Wszystko szczegółowo opisane jest w instrukcji dołączonej do projektora do urządzenia.

Obsługa projektora jest niezwykle prosta również w wykorzystaniu jego opcji 3D, ale to będzie wymagało wykorzystania dedykowanych okularów i zmiany ustawień projektora, które znajdziemy pod jednym z przycisków pilota. Nie jest to jakość znana nam z kina 3D, ale powinna gwarantować odpowiednią dozę rozrywki, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Gdzie i w jaki sposób wykorzystacie projektor POWERFUL SV-228 ?

Projektor jest na tyle uniwersalny i prosty, że można wykorzystać go do dowolnego użytku, a jego mobilność daje ogromne możliwości przenoszenia go i szybkiego uruchomienia w dowolnym miejscu. Są jednak grupy użytkowników, dla których będzie szczególną atrakcją.

Pierwszą taką grupą są miłośnicy filmów i seriali , bo bogate opcje połączenia urządzenia z innymi sprzętami, otwierają możliwości korzystania z różnych serwisów filmowych, w tym z Netflixem, Kodi, Showmax itp. Seans podczas wypadu za miasto i na wakacjach, szczególnie przy kapryśnej pogodzie, może uratować wyjazd, a na pewno chociaż trochę go ubarwić. Nie będzie też potrzeby szukania pubu, w którym chcielibyśmy obejrzeć mecz, skoki narciarskie i każdą inną dyscyplinę, których transmisje można zobaczyć przez internet. Dla komfortu swojego i innych, najlepiej zrobić to przez projekcje z POWERFUL SV-228.

Drugą grupą, którą pochłonie ta technologia to oczywiście dzieci. Projekcja bajki, programów przyrodniczych i edukacyjnych dostępna jest od ręki. Wszystko to, co chcielibyśmy pokazać na telefonie czy laptopie, będzie wyświetlane w bezpiecznej dla dziecka i urządzenia formie. Niestety pozostawienie malucha z takimi narzędziami może okazać się zgubne dla sprzętu i narazić nas na ogromne koszty związane z uszkodzeniem telefonu lub tableta. W tej sytuacji projektor zabezpiecza nas przed najgorszym. To także dobra okazja, aby nie kupować telewizora do pokoju dziecięcego. Prawdopodobnie dlatego POWERFUL SV-228 jest doskonałym prezentem na wymagające tego okazje.

Trzecia grupa, która z satysfakcją skorzysta z urządzenia to przedstawiciele branży handlowej i usługowej.