PROJEKTOR Wowoto H8 DLP WiFi

Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest Jest  (100 szt.)
  Czas realizacji: 1-3 dni robocze
 • szt.
 • 2 199,00 zł
 

SMART PROJEKTOR

Wowoto H8

 

Poznajcie PROJEKTOR Wowoto H8

Mało kto zastanawia się nad zmianą tradycyjnego telewizora na projektor, a szkoda, bo mogą zadziwić was jego możliwości.

Jak działa projektor Wowoto H8 ?

Dla kogo może okazać się niezbędnym gadżetem ?

Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę ?

Czy taka rewolucja w domu i firmie się opłaci ?

Czy projektor może skutecznie zastąpić telewizor i jak korzystać z niego z satysfakcją ?

Odpowiedzi na te pytania, powinny rozwiać wasze wątpliwości.

Sam projektor jest mały, lekki i cienki, jest tylko niewiele większy od rozpiętości mojej dłoni, co czyni go bardzo mobilnym i łatwym w transporcie. Jego górna część ma białe błyszczące wykończenie, pokrywające około 60 procent projektora, od spodu zaś i w stronę tyłu ma standardową, czarną, matową, plastikową obudowę, i jest bardzo przyjemny dla oka.

Po prawej stronie projektora ma pokrętło ręcznej regulacji ostrości, wraz z wentylacją, zaś po lewej stronie widać przycisk zasilania i jeszcze więcej otworów wentylacyjnych.

Z przodu znajduje się lekko wystający obiektyw. Jest on o kilka milimetrów wyższy od projektora. Jest tam też odbiornik podczerwieni i więcej otworów wentylacyjnych. Od góry znajdziemy niewielkie logo marki i dotykowy panel sterowania, nie będący dosłownie przyciskami, ale dotykowymi obszarami, które nie są widoczne, jeśli urządzenie jest wyłączone, ponieważ są one podświetlane przez niebieskie diody LED.

W skład zestawu wchodzą: projektor, kabel HDMI, kabel audio video, kable zasilające oraz łatwy w obsłudze pilot, który można zastąpić panelem dotykowym na projektorze. Wowoto H8 jest gotowe do użytku w 2 minuty od wyjęcia urządzenia z pudełka. Wystarczy podłączyć kable zasilające, włączyć projektor bocznym przyciskiem i przejść do ustawień.

Czy warto kupić projektor i dlaczego ?

Projektor działa na zasadzie emitowania wiązki światła na ścianę lub specjalnie dedykowany ekran. Nie jest to technologia, która byłaby nam obca, ponieważ starsze pokolenie użytkowników pamięta kultowy już model rzutnika Ania, który umilał dzieciństwo większości z nas. Technologia oczywiście poszła znacznie do przodu i teraz możemy cieszyć się projektorami o funkcjach multimedialnych. Jednym z nich jest Wowoto H8, który nie tylko przywróci najpiękniejsze wspomnienia, ale zaskoczy nas nowymi możliwościami, jakich się nie spodziewacie po projektorze.

Jeżeli rozważaliście zakup rzutnika z różnych powodów, to prawdopodobnie znacie już ich zalety, ale czy wiecie, gdzie można z niego korzystać ?

Wszędzie tam, gdzie tylko chcecie go zabrać. Małe rozmiary urządzenia i niewielkie pudełko pozwalają na spakowanie go w torbę lub plecak i bezproblemowe przenoszenie z miejsca na miejsce, a bardzo intuicyjne podłączenie do sieci WiFi, telefonu i komputera , naprawdę daje dużo możliwości.

Specyfikacja Wowoto H8:

 • Rozdzielczość natywna: 1280 x 800 (WXGA)
 • Technologia wyświetlania: DLP
 • Max. wspierana rozdzielczość: 1080p
 • Jasność: 2500 – 3000 lumenów (równoważność 250-300 ANSI lumenów)
 • Odległość rzutowania obrazu: 0,5 – 3 metry
 • Rozmiar obrazu: 15 – 300 cali
 • Wejścia: HDMI, AV, Micro SD, 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0
 • Procesor: Czterordzeniowy A7 1.5 GHz
 • RAM: 1GB
 • Pamięć: 8GB
 • System Operacyjny: Android 4.4 KitKat
 • Bluetooth 4.0: Tak
 • 3D: Tak (Aktywne)
 • WiFi: 2.4 GHz
 • Zewnętrzny głośnik: Tak
 • Żywotność lampy: Około 30 000 godzin
 

Dla kogo projektor Wowoto H8 ?

Wspomnieliśmy o magii dzieciństwa, więc jeżeli macie dzieci , które kochają kino i chcielibyście wprowadzić ten urok do domowego zacisza, to projektor jest zdecydowanie dla was. Koniec z udostępnianiem smartfona, laptopa, tabletu i koniec z przesiadywaniem dziecka przed telewizorem. Projektor uwalnia wszystkie te urządzenia, a wiemy, że dziecko jest trudnym negocjatorem. Wowoto H8 umożliwi wyświetlenie bajki i filmu edukacyjnego bezpośrednio z internetu, w tym z aplikacji YouTube , która znajduje się na urządzeniu.

Wystarczy podłączyć urządzenie do prądu i połączyć się z WiFi. Wyświetlenie obrazu na ścianie to też możliwość zorganizowania większej imprezy dla przyjaciół naszych dzieci i wspólnego spędzania czasu. Projektorem Wowoto H8 powinny również zainteresować się przedszkola i szkoły , bo jakość obrazu sprzyja wyświetlaniu filmów i prezentacji nawet w dużej grupie, jaką jest np. szkolna klasa.

Projektor to doskonałe urządzenie dla fanów filmów i seriali , tym bardziej, że na Wowoto H8 mamy do dyspozycji aplikację Netflix , możliwość instalacji Kodi , dostęp do internetu za pomocą sieci domowej, a w wyposażeniu znajduje się kabel HDMI, który umożliwia bezpośrednie połączenie z komputerem, DVD i innymi sprzętami. Wyświetlanie filmu w dużym formacie robi większe wrażenie, niż na znacznie mniejszym ekranie telewizora lub laptopa, nie mówiąc już o komforcie domowego kina. W zależności od typu połączenia, dźwięk dobrej jakości płynie bezpośrednio z Wowoto H8 lub domowych głośników.

Jeżeli natomiast chcielibyście wykorzystać go zawodowo, to nic nie staje na przeszkodzie. Projektora można użyć nie tylko w trakcie biznesowych spotkań i prezentacji , ale również bezpośrednio w swojej firmie, aby pokazać klientowi dotychczasowe osiągnięcia waszej działalności. Projektory to też dobre narzędzia dla pubów i restauracji , szczególnie w perspektywie zbliżającego się Mundialu 2018 , bo wykorzystanie w tej sytuacji telewizora LCD może narazić was nie tylko na straty, ale też na mniejsze zainteresowanie konsumentów, którzy chcą komfortowo oglądać mecze na dużej powierzchni. Możliwości wykorzystania projektora w życiu codziennym jest tak dużo, że nie sposób omówić ich w jednym artykule, a te kilka, które wymieniliśmy są tak naprawdę niewielkim ułamkiem. Projektor H8 jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto jest w stanie opanować dość proste menu.

Pierwsze kroki z projektorem Wowoto H8:

Jak wspominaliśmy, Wowoto H8 ma bardzo małe rozmiary, ale to niepozorne urządzenie naprawdę wiele potrafi.

Lekkie i eleganckie stanie się ozdobą domu i nie spowoduje efektu zagracenia. Dyskretnie umieszczone, nie będzie na siebie zwracać uwagi, tym bardziej, że możliwości jego ustawienia jest wiele. W zależności od tego, jak duży chcemy mieć obraz, możemy ustawić je w bliskiej odległości od ściany lub na przeciwległej. Z boku projektora znajduje się pokrętło, które wyostrza obraz, więc przeniesienie go do innego pomieszczenia nie zaszkodzi późniejszemu komfortowi oglądania. Obraz ustawicie dosłownie w 2 sekundy .

W bardzo intuicyjny sposób połączycie się z WiFi . Projektor można równie łatwo połączyć z komputerem, smartfonem, a nawet pendrivem, ponieważ posiada dwa gniazda USB (2.0 i 3.0). Otwiera to kilka dodatkowych możliwości korzystania z dysków przenośnych i wykorzystania ich pamięci, kiedy nie mamy możliwości połączenia się z internetem lub innym urządzeniem. W takiej sytuacji, nawet wakacyjny wyjazd może zapewnić nam dodatkowe rozrywki.

Obsługa projektora Wowoto H8

Wybór przestrzeni jest ważny, ale nie kluczowy. Obraz z projektora można wyświetlać praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu czy w firmie, ale warto zadbać o komfort.

Pierwszym pytaniem, które się nasuwa po zakupie projektora jest to czy konieczny jest specjalny ekran - nie.

Obraz z Wowoto H8 wyświetlaliśmy na ścianach białych, jasnych i ciemnych, a obraz był satysfakcjonujący, aczkolwiek ściany malowane na jasno dają większy komfort oglądania.

Podobna zasada dotyczy ekranu, bo zwiększa doznania wizualne, ale nie jest wymagany.

Drugie pytanie, które pada równie często dotyczy oświetlenia . Tutaj im mniejsze, tym lepsze, ale nie znaczy to, że konieczna będzie instalacja rolet gwarantujących całkowitą ciemność. Wystarczy zgaszenie światła i zaciągniecie nawet lekkich przepuszczających rolet lub zasłon. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, to powiemy wam, że 2000 lumenów powinno być gwarancją tego, że wszystko bardzo dobrze widać również w dzień.

Po podłączeniu projektora, wyświetli się panel obsługi w języku angielskim, na którym zobaczymy nie tylko ustawienia, ale też aplikacje i sklep Play, z którego możemy pobierać kolejne. Wśród ustawień znajdziemy możliwość wyszukiwania i łączenia się z siecią, funkcje Bluetooth i foldery pamięci wewnętrznej urządzenia, którą można powiększyć, dzięki karcie micro SD do 32GB. Wszystko szczegółowo opisane jest w instrukcji dołączonej do projektora Wowoto H8.

Obsługa projektora jest niezwykle prosta również w wykorzystaniu jego opcji 3D, ale to będzie wymagało wykorzystania dedykowanych okularów i zmiany ustawień projektora, które znajdziemy pod jednym z przycisków pilota. Nie jest to jakość znana nam z kina 3D, ale powinna gwarantować odpowiednią dozę rozrywki, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Do urządzenia można podłączyć myszkę komputerową, ale funkcje pilota absolutnie likwidują potrzebę takiego działania, chyba że postanowicie używać projektora w jeszcze bardziej zaawansowany sposób.

Dane techniczne i dodatkowe funkcje Wowoto H8

Dla niektórych z was ważne są parametry techniczne, dlatego wspomnimy i o nich. Projektor Wowoto H8 opiera się na systemie operacyjnym Android 4.4 , a czterordzeniowy procesor i RAM/ROM - 1G/8GB pozwoli pobrać wiele aplikacji bezpośrednio ze sklepu Play.

Warto podkreślić, że za jego sprawne działanie odpowiada uproszczona wersja tego systemu, która doskonale sprawdza się w projektorach. Dzięki temu nie jesteśmy zmuszeni nosić ze sobą całego osprzętu i w wielu sytuacjach wystarczy nam sam projektor z zasilaczem.

Jakość oferowana przez Wowoto H8 jest naprawdę wysoka i związana z natywną rozdzielczością projektora, która wynosi 1280 x 800 , a to znaczy, że oglądanie filmów w HD zamieni się w prawdziwą frajdę. Tak samo 2000 lumenów , o których wspominaliśmy wcześniej, jest jednoznaczne z możliwością oglądania projekcji również w dzień.

Producent deklaruje, że projektor jest wyjątkowo żywotny . Czy to prawda ? Wygląda na to, że tak, bo tradycyjna lampa została zamieniona na LED, a Wowoto, po licznych testach, zaznaczył, że wymiana konieczna będzie dopiero po 20 000 godzin świecenia, czyli około 3 latach pracy projektora. Jednym słowem, jeżeli będziemy oglądać projekcje dzień w dzień po 6-8 godzin, to zużycie lampy może nastąpić po około 10 lat albo i później.

Gdzie i w jaki sposób wykorzystacie projektor Wowoto H8 ?

Projektor jest na tyle uniwersalny i prosty, że można wykorzystać go do dowolnego użytku, a jego mobilność daje ogromne możliwości przenoszenia go i szybkiego uruchomienia w dowolnym miejscu. Są jednak grupy użytkowników, dla których będzie szczególną atrakcją.

Pierwszą taką grupą są miłośnicy filmów i seriali , bo bogate opcje połączenia urządzenia z innymi sprzętami, otwierają możliwości korzystania z różnych serwisów filmowych, w tym z Netflixem, Kodi, Showmax itp. Seans podczas wypadu za miasto i na wakacjach, szczególnie przy kapryśnej pogodzie, może uratować wyjazd, a na pewno chociaż trochę go ubarwić. Nie będzie też potrzeby szukania pubu, w którym chcielibyśmy obejrzeć mecz, skoki narciarskie i każdą inną dyscyplinę, których transmisje można zobaczyć przez internet. Dla komfortu swojego i innych, najlepiej zrobić to przez projekcje z Wowoto H8.

Drugą grupą, którą pochłonie ta technologia to oczywiście dzieci. Projekcja bajki, programów przyrodniczych i edukacyjnych dostępna jest od ręki. Wszystko to, co chcielibyśmy pokazać na telefonie czy laptopie, będzie wyświetlane w bezpiecznej dla dziecka i urządzenia formie. Niestety pozostawienie malucha z takimi narzędziami może okazać się zgubne dla sprzętu i narazić nas na ogromne koszty związane z uszkodzeniem telefonu lub tableta. W tej sytuacji projektor zabezpiecza nas przed najgorszym. To także dobra okazja, aby nie kupować telewizora do pokoju dziecięcego. Prawdopodobnie dlatego Wowoto H8 jest doskonałym prezentem na wymagające tego okazje.

Trzecia grupa, która z satysfakcją skorzysta z urządzenia to przedstawiciele branży handlowej i usługowej. Mobilność urządzenia, i szybkie łączenie z innymi narzędziami, pozwolą na wyświetlanie prezentacji, zdjęć ofertowych czy instruktażowych filmików umieszczonych na YouTube.

Wowoto H8 daje ogromne możliwości, mimo że jest dość niepozornych rozmiarów i to może was zaskoczyć.