SŁUCHAWKA BLUETOOTH REMAX RM-T5

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (29 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni robocze
  • szt.
  • 99,00 zł

Mniej szumów

Remax RM-T5 to idealny mobilny zestaw słuchawkowy do głośnych środowisk Technologia Wind Noise Blackout™ zapewnia najwyższą jakość rozmów prowadzonych w terenie i przy silnym wietrze, a funkcja Noise Blackout™ eliminuje szumy z otoczenia, zapewniając krystaliczną czystość dźwięku.

Więcej energii

Wybierając zestaw Remax RM-T5, nie musisz się martwić o zapas energii w akumulatorze. Zestaw słuchawkowy zapewnia 7 godz. czasu rozmów — więcej niż potrzeba, by rozmawiać przez cały dzień.

Całodzienny komfort użytkowania

W Remax RM-T5 zastosowano technologię microPOWER pozwalającą zmniejszyć rozmiar urządzenia i doskonale je wyważyć na uchu. Zestaw słuchawkowy dyskretnie wpasowuje się za ucho

Doskonały dźwięk i długi czas rozmów w każdych warunkach

Najnowszy zestaw słuchawkowy Bluetooth® 4.1 o doskonałej jakości dźwięku do rozmawiania przy silnym wietrze i czasie rozmów do 7 godz.

Powitaj nową generację

Remax RM-T5 — zestaw słuchawkowy Bluetooth® 4.1 najnowszej generacji oparty na przełomowej technologii zasilania microPOWER jest mały, gwarantuje dłuższy czas rozmów i zapewnia lepszy komfort użytkowania.

Zestaw słuchawkowy bluetooth remax RB-T5 zapakowany jest w eleganckie pudełko świetnie nadające się na prezent dla ludzi z pasją.

SPECYFIKACJA:

Producent REMAX
Model RM-T5
Transmisja 10 metrów
Napięcie ładowania DC 5V
Czas Rozmów 7H
Czas czuwania 72H
Uchwyt Obracany(na lewe i prawe ucho)
Redukcja szumów TAK
Bluethoot 4.1
Materiał Metal + Plastik
Redukcja szumu wiatru TAK
Jakość rozmów HD
Waga 10g
Wielkość 10cm
Certyfikaty CE i RoHS
Gwarancja 12 miesiący