SMARTWATCH ZEGAREK V7K LOKALIZATOR

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (999 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni robocze
  • szt.
  • 129,90 zł

Producent oferuje V7K w 4 modnych kolorach:

  • Czarnym
  • Niebieskim
  • Zielonym (Miętowy)
  • Różowym

 

Smartwatch Lokalizator V7K jest najnowszym modelem z 2018 roku.

 

Przedstawiamy wam jeden z najciekawszych modeli smartwatchy z lokalizatorem dedykowany specjalnie dla dzieci i młodzieży.

Tym chętniej kupowany jest przez rodziców, bo kryje w sobie największe zalety właśnie dla nich. Poznajcie smartwatch V7K i sprawdźcie, co może wam zaoferować, jakie są jego atuty i jak z niego korzystać.

Pierwsze kroki ze smartwatchem V7K

Na pierwszy rzut oka widać, że zegarek dedykowany jest młodym użytkownikom. Design odpowiada ich potrzebom, smartwatch ma obłe kształty, ładny dotykowy wyświetlacz oraz pasek z nietoksycznego silikonu. Stabilnie leży na nadgarstku, a metalowe zabezpieczenie uniemożliwi jego spontaniczne odpięcie w trakcie aktywności dziecka.

 

Menu zegarka jest w języku POLSKIM

INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM

 

Ideą powstania tego modelu zegarka było zapewnienie jak największego komfortu psychicznego rodzicom oraz im dzieciom.

Szybko okazało się, że model tego Smartwatcha może mieć również inne zastosowanie.

Funkcja lokalizacji GPS pozwala na dokładne namierzenie zegarka na mapie GPS Twojego telefonu.

Funkcja GPS działa na otwartych przestrzeniach. W budynku takim jak szkoła, szpitale, budynki mieszkalne lokalizacja będzie namierzana poprzez funkcje LBS po najbliższych nadajnikach BTS.

Zegarek działa pod aplikacją CARE ESCORD 2 dostępną w Sklepie PLAY możesz wprowadzić szereg ustawień pozwalających na, lokalizacje i położenie zegarka dzięki dostępności mapy Google, ustawienie wiadomości SOS w razie niebezpieczeństwa na telefon rodzica bądź opiekuna.

Zegarek odnajduje zastosowanie również u osób cierpiących na zaniki pamięci lub choroby typ "alzheimer". 

Aby włączyć smartwatch V7K, należy przytrzymać jedyny przycisk, który mamy do dyspozycji. Znajduje się z boku po prawej stronie i przypomina koronkę tradycyjnego zegarka. Klawisz ten będzie jednocześnie blokował i odblokowywał ekran oraz przechodził do dotykowego menu.

Ekran startowy oraz menu mają wysoką jasność oraz głębokie nasycenie kolorów. Jego przekątna to 1,54 cala, co w zupełności pozwala na bezproblemowe korzystanie z opcji dotyku. Warto zauważyć, że ekran jest odporny na zarysowania oraz zachlapania, ale nie znaczy to, że jest całkowicie wodoodporny. Można używać go podczas opadów deszczu, ale nie sprawdzi się podczas kąpieli w basenie.

 

 

Funkcje smartwatcha z lokalizatorem V7K

Z pozycji menu zegarka mamy dostęp do wielu funkcji, w tym obsługę połączeń telefonicznych. Dodatkowo zegarek posiada bardzo dyskretny aparat fotograficzny, którego nie widać na pierwszy rzut oka, ale pozwala na wykonywanie zdjęć i zapisywanie ich na karcie pamięci.

Z podstawowych funkcji mamy również dostęp do: kalkulatora, kalendarza i budzika.

Zegarek V7K możemy również używać dokładnie tak samo, jak tradycyjnego smartwatcha, czyli wykorzystując opcje połączenia ze smartfonem użytkownika.

Wtedy zmienia się charakter zegarka i stanie się dopełnieniem funkcji telefonu. Możliwe będzie np. sterowanie muzyką z pozycji zegarka, tryb głośnomówiący, funkcja odnajdywania telefonu, powiadomienia push i wyświetlanie treści, które przychodzą jednocześnie na telefon np. SMS, komunikaty Facebook, Twitter i inne.

 

Zegarek dla dziecka, korzyści dla rodzica - funkcja lokalizacji

Smartwatch z lokalizatorem V7K to tak naprawdę doskonałe narzędzie dla rodziców lub opiekunów. Podstawową funkcją jest GPS, który pozwala na stałe monitorowanie lokalizacji dziecka. Będziecie mogli w każdej chwili sprawdzić, gdzie się znajduje, czy bezpiecznie zakończyło podróż do domu lub na jakim jest etapie wycieczki. Wszytko to za pomocą prostej aplikacji, którą trzeba pobrać na telefon.

 

 

 

Care Escort 2 znajdziecie w sklepie Play lub w App Store dla iOS. Po jej zainstalowaniu, wystarczy zarejestrować się, wybierać login, hasło i przeprowadzić autoryzację.

Wszystko to jest bardzo proste, a instrukcja zamieszczona na YouTube pokaże ci, jak zrobić to krok po kroku.

Dzięki aplikacji uzyskujesz dostęp do lokalizacji zegarka V7K, które ma przy sobie twoje dziecko. Lokalizacje możesz sprawdzać na bieżąco lub ustawić odpowiadające ci aktualizacje np. co 10 minut. Wszytko to można wykonać z pozycji telefonu.

Aplikacja jest w języku Angielskim, jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze.

 

 

 

Jak zainstalować kartę SIM

Klapka jest zdemontowana, więc widzimy baterię, po której odsunięciu zobaczymy slot na kartę NanoSIM i microSD.

Aktywną Kartę Nano SIM z wykupionym pakietem Transmisji Danych umieszczamy pod baterią zegarka do czytnika karty SIM.

Warto podkreślić, że mamy do czynienia z zegarkiem, który może skutecznie zastąpić telefon komórkowy, co szczególnie doceniają rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, tym bardziej, jeżeli regulamin szkoły zabrania noszenia przy sobie smartfonów.

Ważne jest, aby karta SIM nie wymagała podania PIN-u, więc jeśli nie wyłączymy tej opcji zawczasu, zegarek nie połączy się z kartą. Po zakończeniu tych czynności, wkładamy baterię z powrotem na miejsce i przykrywamy ją klapką.

Przed pierwszym uruchomieniem zegarka naładuj go do pełnej baterii kablem micro USB.

Kabel możesz podłączyć do włączonego komputera lub adapteru od telefonu komórkowego o napięci 3.7V.

Włącz zegarek po naładowaniu baterii.