Praca - Rekrutujemy

Rekrutujemy na stanowisko:
Specjalista ds. grafiki i stron www

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu Adobe (InDesign, Ilustrator, Photoshop) oraz zagadnień związanych z drukiem (offset, flexo, cyfra, itp.)
  • Portfolio własnych projektów graficznych
  • Znajomości zasad typografii i łamania tekstu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Wykształcenie m.in. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Kreatywne podejście do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz przy realizacji samodzielnych projektów
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość HTML, CSS, systemów CMS
  • Umiejętność kreatywnego redagowania tekstów marketingowych / informacji prasowych
  • Znajomość tematyki PR oraz Social Media

Zadania:

  • Projektowanie i zamawianie materiałów POS
  • Obsługa sklepu internetowego(wystawianie przedmitów, aktualizacja cen, dostępności towaru, obróbka graficzna wystawionych przedmiotów)
  • Wspieranie bieżących działań marketingowych / nowych projektów
  • Nadzór nad stronami internetowymi oraz aktualizowanie ich treści
  • Przygotowywanie materiałów wykorzystywanych w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej (komunikaty, prezentacje, newslettery, pisma, notatki prasowe, itp.)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowę o pracę na pełen etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
z nazwą stanowiska w temacie na adres mailowy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
W dokumencie dopisz: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.
Ust Nr 133 poz. 883).”