Czym jest smartwatch z lokalizatorem?

21-02-2018

Rodzicielstwo to ten moment życia, w którym stajemy przed ogromnymi wyzwaniami, a jednym z największych z nich jest odpowiedzialność. Odpowiadamy za bezpieczeństwo i zdrowie naszych dzieci, a nie zawsze jest to łatwe zadanie. Musimy wiedzieć, czy nic im nie grozi nawet poza zasięgiem naszego wzroku, dlatego upewniamy się co chwile, czy dotarły
do szkoły, czy znajdują się w określonym wcześniej miejscu i czy bezpiecznie wróciły do domu, podczas naszej nieobecności.


Kto nie ma dziecka, nie wie, że nawet najmniejsze maluchy są zdenerwowane ciągłym dopytywaniem o lokalizację, nie chcą odbierać telefonu, bo zajęte zabawą i rozmową z rówieśnikami, nie życzą sobie kontaktu z rodzicem. Sprawa się jeszcze bardziej komplikuje, kiedy mamy do czynienia ze zbuntowanym nastolatkiem. W tym czasie w głowie rozgrywają
się najczarniejsze scenariusze.


Technika w służbie rodzicielstwu


Na szczęście rozwój nowoczesnych technologii wspiera rodziców. Pojawiają się gadżety, dzięki którym możemy monitorować sen dziecka, zapewnić mu odpowiedzialną rozrywkę, a także, w przypadku starszaka, sprawdzać na bieżąco jego lokalizację, bez konieczności interakcji z jego strony.


Smartwatch z lokalizatorem to najlepsze rozwiązanie, które przyda się do monitorowania pozycji naszych dzieci za pomocą lokalizacji GPS. Niezwykle prosta technologia będzie was wspierać podczas codziennych i rutynowych czynności, takich jak: droga ze szkoły na zajęcia dodatkowe, wizyty domowe u przyjaciół i bezpieczny powrót do domu. Rutyna sprzyja bezpieczeństwu, a co z sytuacjami niecodziennymi: wycieczka do muzeum, wakacyjny wyjazd lub weekend w innym mieście? Lokalizacja za pomocą GPS da wam spokój ducha, o którym inni mogą tylko pomarzyć.

 


Jak używać zegarka z lokalizatorem?


W naszej ofercie znajdziecie zegarki, które posiadają funkcję lokalizacji GPS, ale niektórzy z was pewnie zastanawiają się, jak to działa. Wszystko jest banalnie proste. Należy zakupić kartę SIM i włożyć ją do zegarka, a potem zainstalować na swoim telefonie aplikację SE TRACKER, zarejestrować się i gotowe.

 


Oczywiście wszystkie kroki szczegółowo opisane są w instrukcji obsługi, którą dodajemy do każdego smartwatcha z lokalizatorem. Tam, w przejrzysty i czytelny sposób, opisujemy punkt po punkcie, jak zainstalować i korzystać z aplikacji później. Porady te znajdziecie również w artykułach dotyczących poszczególnych modeli smartwatchy z lokalizatorem. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem dostępnych kanałów komunikacji.