Razer Raiju PS4

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest Jest  (24 szt.)
  Czas realizacji: 1-3 dni robocze
 • szt.
 • 619,00 zł

Stworzony, aby wynieść Twoją grę na kolejny poziom

W świecie gier konsolowych, kontroler to kluczową broń w Twoim arsenale. Każdy element Razer Raiju dla PlayStation®4 został zoptymalizowany, tak aby dać Ci przewagę nad konkurencją w każdym możliwym calu - od czterech dodatkowych w pełni programowalnych przycisków, do wagi i kształtu kontrolera oraz panelu szybkiej kontroli. Wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów i gruntownie przetestowany przez e-sportowców, pomoże Ci dominować w grze nad konkurentami.

 

4 dodatkowe, programowalne przyciski dla spersonalizowanej kontroli

Razer Raiju dla PlayStation®4 posiada łącznie cztery przyciski wielofunkcyjne — dwa przyciski zderzakowe na wierzchu i dwa odczepiane spusty na spodzie. Możesz mapować każdy z przycisków wielofunkcyjnych do innego przyciska funkcyjnego na kontrolerze, aby uzyskać absolutną dominację dzięki zwycięskiej konfiguracji.

 

Regulowane spusty - większa szybkość na żądanie

Razer Raiju dla PlayStation®4 posiada opcję blokowania spustów, stworzoną w celu zmniejszenia drogi docisku każdego spustu z 18 stopni na zaledwie 5 stopni, czyli redukcję aż o 70%. Wraz z Trybem Ultraczułego Spustu, zwiększającym czułość spustu, możesz bez wysiłku wykonywać czynności w szybkich sekwencjach.

 

Ergonomiczny kształt i waga docenione przez najlepszych e-sportowców

Aby zapewnić niezaprzeczalny komfort grania, przeprowadzono szeroko zakrojone badania oraz rygorystyczne testy wielu wersji kontrolera przez czołowych e-sportowców. W rezultacie, Razer Raiju dla PlayStation®4 posiada obudowę z perfekcyjnie wpasowanym panelem dotykowym, umożliwiając komfortowe używanie nawet w najbardziej intensywnych walkach.

 

Panel szybkiej kontroli - łatwa personalizacja profili i dźwięku

Panel szybkiej kontroli umożliwia łatwy dostęp do wielu funkcji, od zmiany profili po regulację głośności gry i czatu. Umieszczony wygodnie pomiędzy uchwytami, pozwala na łatwą zmianę Twoich preferencji podczas gry, bez odrywania dłoni od kontrolera.

 

Wzmocnione materiały i niezrównana niezawodność

Wielofunkcyjne spusty wykonane z lekkiego aluminium używanego w lotnictwie i szyjki drążka analogowego wykonane z wzmocnionej wysokowęglowej stali kontrolera Razer Raiju dla PlayStation®4 sprawiają, że nie ma on sobie równych pod względem wytrzymałości. Ten kontroler stworzony z najlepszych materiałów i jest idealny do każdego stylu gry, niezależnie od jego ekstremalnego charakteru.

 

3,5 mm łączony jack dla audio stereo i mikrofonu

Otocz się pełnią doznań podczas gry bez konieczności podłączania zestawu słuchawkowego do ekranu lub konsoli. Razer Raiju dla PlayStation®4 posiada wbudowane wejście jack 3,5 mm, które pozwala podłączyć zestaw słuchawkowy stereo audio z wbudowanym mikrofonem, dzięki któremu będziesz mógł komunikować się z kolegami z drużyny

Producent
 • Razer
Gwarancja
 • 2 lata w serwisie zewnętrznym
typ gamepada
 • przewodowy
długość przewodu
 • 3 m
minijoystick
 • tak
dualpad
 • tak
akcesoria
 • etui
kolor
 • czarny